Proje Detay

Proje Bilgileri

Yer: BAHÇELİEVLER
Tarih 02.01.2019
Kategori SATIŞTAKİ PROJELER

PROJE - KALEART Bahçelievler

 

BÖLGE DETAYLARI

Kocasinan Merkez Mahallesinde Siteler Mevkinde yer alan Sitemiz; Mahmutbey Caddesi ve Kemal Sunal caddesinin hemen arasında Bahçelievler devlet hastanesine, Köroğlu ve Cem Atabeyoğlu parklarına Komşu, Çevresindeki GSD Eğitim Vakfı İlkokuluna, Şehit Mahir Ayabak Ortaokuluna, Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine, Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine, Üçevler ve Siteler Camii’ne birkaç dakikalık mesafede yer almaktadır. Kocasinan Polis Karakolu ve Sanayi Sitesi de gene yakın bölge içerisinde yer almaktadır.

SİTE ÖZELLİKLERİ

Sitemiz 2.010 m2 alana kurulu, 4 bloktan oluşmakta ve toplamda 120 daire bulunmaktadır. Sitemizde merkezi uydu sistemi, su deposu, hidrofor, Kapalı Devre Kameralı güvenlik sistemi, 7/24 Özel güvenlik, kapalı otopark, Kapıcı Dairesi ve Kapıcı Hizmeti, Sauna ve Spor Salonu veyahut Toplantı Alanı bulunmaktadır.

ULAŞIM BİLGİLERİ

Atatürk havaalanına 4 km, E5, Metro ve Metrobüs Duraklarına 1 km, Bahçelievler Belediyesi, Hükümet Konağı ve Vergi Dairelerine 600 metre mesafede olan sitemize ulaşım sağlayabileceğiniz Minibüs ve İETT hatları ve Durak Bilgilerinden bazıları şunlardır,

· Kerim Çavuşpaşa İETT durağı: 97B / HT11 / MK43

· Üçevler İETT durağı: 78ZB / 97 / 97E / 97K / 98A / 98M

· Bahçelievler Metro - Basın Sitesi - Çavuşpaşa Minibüs hattı

TEKNİK DETAYLAR

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış, yalıtım yönetmeliğine ve deprem yönetmeliğine uygun yapılmış olup radye temel sistem perde betonlu, ısı, su ve ses yalıtımlı, mantolamalıdır.

Dairemizlerimiz Hakkında detaylı bilgi için SATIŞ OFİSİ ile iletişime geçebilirsiniz : 0552 515 00 69